De Surinaamse Luchtvaart Maatschappij (SLM) voert vanaf donderdag 12 mei een derde vlucht uit op de route Paramaribo-Georgetown-Miami vice versa. Dit maakte de carrier onlangs bekend.
Henk Fitz-Jim, North America manager bij de SLM zegt dat de derde vlucht het gevolg is van tevreden klanten op de route en de steeds toenemende vraag in de Guyanees Amerikaanse gemeenschap sinds de maatschappij haar operatie startte in april 2012.
De lijndienst wordt uitgevoerd op de dinsdag, donderdag en zaterdag met een Boeing 737 300-serie waarin ruimte is voor 118 economie en acht business class stoelen. “De gekozen dagen en tijden zijn handig voor passagiers in beide richtingen omdat de aansluitingen in Guyana of Miami naar steden in de VS gunstig zijn. Passagiers hoeven niet te overnachten. Dus het gemak van de vluchten in combinatie met onze uitstekende klantenservice en concurrerende tarieven hebben gemaakt dat de SLM de eerste keus van is van Guyanesen die naar en van Florida reizen “, zei Fitz-Jim.
Volgens hem voert een handelsmissie van de SLM deze week gesprekken met de Guyanese overheid en de private sector als onderdeel van de investeringsplannen van de carrier op de Guyanese markt.
UNITEDNEWS/ ANNA WIELKENS